Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Cunda adası otelleri
Cunda Dilmen Otel
Cunda pansiyonları
Tutku Pansiyon
Twitter Ayvalık
Facebook Ayvalık
Cunda Restoranları
lale restoran cunda
nesos restoran cunda

AYVALIK OTELLERİ - CUNDA ADASI OTELLERİ

AYVALIK OTELLERİ

Ayvalık'da bir çok otel bulunmaktadır. Tatil severleri Ayvalık'da kalacakları tesisi seçmeden önce bir kaç konuda uyarmak isteriz!

Tur operatörlerinin internet sayfalarında, "AYVALIK OTELLERİ" başlığı altında yer alan çoğu tesis, Ayvalık dışındaki tesislerden oluşabilmektedir. Ne yazıkki çoğu internet sayfasında bu tarz aldatıcı reklamlar, sizleri yanıltabilmektedir. Bu noktada Ayvalık'da konaklayacağınız oteli seçmeden önce, mevcut konumu ve ulaşım olanakları hakkında ayrıntılı bilgi almanızı öneririz.

Ayvalık'da tatil demek çoğu kişi için "CUNDA ADASI" demektir. Bu nedenle sayfamız sadece Cunda Adasındaki işletmelerin tanıtımını yapmaktadır. Cundadaki tatiliniz sırasında ulaşım problemi yaşamayacağınız gibi günü birlik gezilerlede yakın çevreyi keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz. Gelen ziyaretçilerin %90'ından fazlasıda konaklama için Cunda Adasını tercih etmektedir.

Ayvalık konaklama yerine, günü birlik geziler için daha uygundur.

Bir başka hususta, Ayvalık'a yaklaşık 20 km mesafedeki Sarımsaklı bölgesindeki oteller. Pek çok tur firması tarafından, Ayvalık Otelleri başlığı altında Sarımsaklı Otellerine yer verilmektedir. Sarımsaklı, Ayvalık'a 20 km uzakta kalmaktadır. Bu husustada dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Sarımsaklı bölgesindeki otellerin fiyatları Cunda Adasına göre oldukça düşüktür.

Bizim önerimiz rezervasyonunuzu önceden yaptırarak tatilinizi Cunda Adasında geçirmeniz.

Tabi tercih yinede size ait.

Ortunc Club Cunda Ayvalık
2010 yılında tamamen yenilenen Ortunç Club, adeta saklı bir cennet. Cunda Adası'na 4km uzaklıkta doğal bir koyda bulunan otel, sessiz ve sakin bir tatil geçrmek isteyenler için iyi bir seçenek.
Cunda Sural Otel
Ada merkezi'ne yakın mesafede bulunan çocuklu aileler için çocuk oyun alanı da bulunan bu tesis, sizlere ekonomik ve de konforlu bir tatil fırsatı sağlıyor.
Bay Nihat Ayvalık Cunda
Cunda Adası'nın en ünlü restoranlarından olan Bay Nihat Restoran'ın oteli Lale Otel. Ada'nın merkezinde yüksek standarlardaki odaları ile müdavimlerini ağırlıyor.
Cunda oteli Dilmen
AYVALIK
KISA KISA CUNDA
İNTERAKTİF
CUNDA NEREDE
CUNDA RESİMLERİ
CUNDA BLOG'DAN