Adobe Flash oynatıcı galiba bilgisayarınızda yüklü değil Buraya tıklayıp 10 sn'de yükleyebilirsiniz.
Ayvalık

Doğa, Tarih, Deniz, Zeytin… Ve Ayvalık Mehmet Kuş Ayvalık; doğasıyla deniziyle, tarihi evleriyle, zeytinyağlarıyla, restoranlarıyla, kiliseleri ile Ege’nin en güzel kentlerinden biri. Ayvalık’a sadece deniz... 

Cunda

Daima Cunda Git git, keşfedemedim; yaz yaz bitiremedim… Her defasında “Tamam artık, bir daha Ayvalık ve Cunda Adasından hiç bahsetmeyeceğim” diyorum. Gene pusula Kuzey Ege’yi gösteriyor. Gene Ayvalık’tan... 

Oteller

Cunda nerede? Bu yazımızda sizlere dünyada ki cennet cunda adası’na nasıl ulaşabileceğiniz konusunda bilgiler vereceğiz. Bu bilgilere geçmeden önce ada hakkında merak edilen bir kaç soruyu yanıtlayalım; İlk... 

En Son yazdıklarımız
Ayvalık - Cunda Balayı Otelleri...

Ayvalık’da Balayınızı geçirmeye ne dersiniz ? Yakında burada sadece özel otellerden oluşan bir bölüm yer alacaktır. Cunda Adası’nda Balayınızı buradaki otellere... okumaya devam »

Ortunç Club ile Cunda’da Yılbaşı...

2012 yılına Ayvalık Cunda Adasında merhaba demek istermisiniz ? Ortunç Club - Cunda Adası, sizlere hayır diyemeyeceğiniz bir program sunuyor. Doğa ile iç içe, yeni yılın... okumaya devam »

Cunda’da Yapılacak Şeyler – Ayvalık /...

“Cunda Adasında her bir kapının önünde bir resim çektirmek isteyecek, kendinizi bir müzik video’su çekiminde aşağıya doğru yürüyen ünlü bir vokal gibi hissedeceksiniz…” Cunda’da... okumaya devam »

Ayvalık Bayram’da Doldu Taştı...

Ayvalik bayramda doldu tasti, firinlarda ekmek, Barlarda icki, Kasaplarda et kalmadi. Cunda Adasi tarihinin en kalabalik bayramini gecirdi. Kimine gore 1 milyon kisi kimine gore 400.000... okumaya devam »

Midilli Adası Resimleri...

Midilli Adası ile ilgili bir kaç yazıya daha önce sayfalarımızda yer vermiştik, sizlerden gelen yoğun talep sonrası ada’nın resimlerinden oluşan bir albüm hazırladık.... okumaya devam »

Ayvalık’ın yabancı komşusu: Midilli Ad...

Ayvalık‘a sadece 1.5 saat uzaklıkla yabancı bir komşu Midilli Adası. Adadaki bir çok kişinin gidip gezdiği, kimilerinin ise sadece ismini bildiği , gece ışıklarını... okumaya devam »

7 Türk 7 İtalyan 7 Cundalı, Cunda’da bi...

Cundada.com olarak yeniliklere devam ediyoruz, Hep söylenir Cunda yaşlıların, ve daha çok yerli turistlerin tercih ettiği bir yerdir diye. Bunu biz bir problem olarak ele aldık... okumaya devam »

Sabah 5′de Cunda - Ayvalık...

Hani diyoruz ya buraların yazı’da kışı’da bir başka diye, İsterseniz Ayvalık tatilinizi Eylül’de isterseniz Ocak’da isterseniz bir çok kişi gibi Temmuz’da... okumaya devam »