Cunda Adası Adabeyi Restaurant. Denize sıfır bir akşam yemeği keyfine varmısınız ?

Restaurantımızda müşteri memnuniyeti öncelikli amacımızdır. Balık menü çeşitlerimizle yemeklere verdiğimiz önem bize bu konuda bir misyon kazandırmıştır.

Aileniz ve dostlarınız ile özel günlerinizde yararlanabileceğiniz, taze ve leziz deniz tadlarını bulabileceğiniz balık adasında Cunda unutamayacağınız lezzetler ile tanışacaksınız. Gıda sektöründe deneyimli AdaBeyi ailesi tarafından işletilen Restaurant sizlerin talepleri doğrultusunda hazırlanan menü seçenekleri ile hizmet verebilmektedir.Restaurant'ımızda kullandığımız balıklarımız günlük ve taze alınıp sizlerin damak lezetine sunulur.Güleryüzlü, sizlerin rahatınız ve huzurunuz için çalışan personelimiz sizlere çok keyifli bir gece yaşatacak..

Restaurantımız, yalnız sunduğu lezzetlerle değil, aynı zamanda bir sanat eseri gibi işlenmiş Cunda adası doğasıyla da masalsı bir havaya sahip.Sizlere özenle sunduğumuz yemeklerimizi hijyenik ortamdaki mutfağımızda hazırlamaktayız. Birbirinden leziz , hiç bir yerde olmayan değişik tadlar için ADABEYİ'inde buluşalım!
Cunda Adası'na özgü lezzetler Adabeyinde!
Sadece Cunda Adasında bulabileceğiniz birbirinden değişik lezzetler, balığın en tazesi ile birlikte sofranızda.Size kalan tek şey keyfini çıkarmak.

Rezervasyon
0 266 327 22 79 // 0 532 300 66 18

Hizmette Kalite!
Adabeyi Restoran, Muhteşem Manzarası, Zengin Menüsü, taze Balık Çeşitleri ve Güleryüzlü Personeliyle Ayvalık, Cunda Adasında Yaz - Kış Hizmetinizde..

adabeyi cunda adabeyi cunda adabeyi cunda

Adabeyi Balık Restaurant 0 266 327 22 79 // 0 532 300 66 18

adabeyi

adbeyi adabeyi cunda adası

AYVALIK
KISA KISA CUNDA
İNTERAKTİF
CUNDA NEREDE
CUNDA RESİMLERİ
CUNDA BLOG'DAN