Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Daha fazla bilgi...
Cunda adası otelleri
Cunda Dilmen Otel
Cunda pansiyonları
Tutku Pansiyon
Twitter Ayvalık
Facebook Ayvalık
Cunda Restoranları
lale restoran cunda
nesos restoran cunda

Cunda Uyarı

Macromedia Flash Oynatıcı bilgisayrınızda yüklü değil. buraya tıklayarak flash oynatıcıyı yükleyebilir, sayfamızdaki klipleri seyredebilirsiniz.

Ayvalık - Cunda Adasındaki Otel - Restoran - Cafe'nizi sayfamıza ekleyebilirsiniz.

 

Yeni ülkeler bulamayacaksın,

bulamayacaksın yeni denizler.

Hep peşinde izleyecek durmadan seni kent

Dolaşacaksın aynı sokaklarda.

Ve aynı mahallede yaşlanacaksın

ve burada bu aynı evde ağaracak

aklaşacak saçların.

Hep aynı kente varacaksın.

Birbaşka kent bekleme sakın

Konstantinos Kavafis

    Reklam Tel:  0 532 687 33 57  

    (Sadece reklam bilgisi için arayınız..)

    E-mail: info[at]cundada.com

Ortunc Club Cunda Ayvalık
2010 yılında tamamen yenilenen Ortunç Club, adeta saklı bir cennet. Cunda Adası'na 4km uzaklıkta doğal bir koyda bulunan otel, sessiz ve sakin bir tatil geçrmek isteyenler için iyi bir seçenek.
Cunda Sural Otel
Ada merkezi'ne yakın mesafede bulunan çocuklu aileler için çocuk oyun alanı da bulunan bu tesis, sizlere ekonomik ve de konforlu bir tatil fırsatı sağlıyor.
Bay Nihat Ayvalık Cunda
Cunda Adası'nın en ünlü restoranlarından olan Bay Nihat Restoran'ın oteli Lale Otel. Ada'nın merkezinde yüksek standarlardaki odaları ile müdavimlerini ağırlıyor.
Cunda oteli Dilmen
Odanızın hemen önünde bahçeniz ve sonrasındaki adımınızda denizle bulaşabileceğiniz bir mekan Cunda Oteli Dilmen. Merkeze yakın konumda ve otel müşterilerine öze plajı'da bulunmakta.
Club Rainbow Arka Deniz Ayvalık
Ekonomik tatil arayanların tercihi Rainbow Club, Ada'nın arka deniz olarak tabir edilen bölgesinde yer alan Rainbow, devremülk sisteminin yanı sıra, evleri günlük olarak'da kiraya vermekte.
Harakop Butik Otel
Ada'nın tam merkezinde Oda + Kahvaltı çalışan, temiz odaları ve güleryüzlü hizmeti ile adada sizleri karşılayacak olan bir otel Harakop. Terasından akşam üzere gün batımını izlemenizi öneririz.
Güle Otel, Cunda Adası
Güle Otel, cumbalı odaları ile ada'nı nmerkezinde karşılayacak sizi. Ayvalık - Cunda adası'nın merkezinde butik standarlardaki odaları ile aradığınız konforu ve hizmeti bulabileceksiniz.
Uzun apart Otel
Hem apart odalar hem de Oda + Kahvaltı olarak hizmet alabileceğiniz Uzun Otel, Cunda Adası merkezine sadece 5dk uzaklıkta şirin bir aile işletmesi. Özellikle bahçesindeki kahvaltılar herkezin dilinde.
Neos Butik Otel - Cunda Adası
Adaya hakim bir yamaçta bulunan Nesos Otel Cunda adasında bulunan bir çok işletme gibi bir aile işletmesi. Otel'in bahçesinde vakit geçirebileceğiniz gibi, deniz manzaralı odaları oldukça konforlu.
Merkez'e 200 m Mesafede, 18 odalı, denize sıfır bir tesis. Adanın Plaj bölgesinde, merkeze 200m mesafede gerek konum itibari ile gerekse kalitesiyle ada'nın en iyi otellerinden.
Hotel Cunda Marina - Ayvalık Otel
Hotel Cunda Marina, butik standartlardaki odaları, doğa ile iç içe ortamı ile Cunda Adası merkezinde bulunmaktadır. Özellikle sabah saatlerinde yapılacak yürüyüşler için harika.
Sim Butik otel- Ayvalık
Cunda adası merkezine yakın alçak bir tepenin üzerine konumlanmış Sim Butik Otel, 13 odası ile siz tatil severlere hizmet veriyor. Otel'in muhteşem manzarası ise en çekici yanı.
Ayışığı Butik Pansiyon
Taksiyarhis Kilisesi'ne yakın, özenle oluşturulmuş ve her ayrıntı'nın dikkat çektiği bir mekan Ayışığı. Sahipleri sizleri evinizde gibi hissettirmek için ellerinden ne geliyorsa yapacaktır.
Antik Moshos Otel
Tarihin yeniden canlandığı bir yer Moshos Otel, Mis kokulu anlamına gelen kelimesi ise aslında her şeyi anlatıyor. Cunda Adası'nın mis kokan imbatını hissederek, uykuya dalacağınız bir mekan.
Ziyabey Konağı
2011 yılında ilk müşterilerine kapılarını açan konağın mimarisi görenleri hayran bırakıyor. Bu hayranlık konağın içine girdiğinizde katlanarak büyüyor.
Tutku Pansiyon Cunda
Ada'nın en ekonomik konnaklama imkanını sunan mekanlardan biri Tutku Pansiyon. Diğer bir çok işletme gibi aile işletmesi olan mekan, ada'nın tam merkezinde yer alıyor.
Kapya Otel
Ada'nın eski otellerinden biri olan Kapya Otel, ada'daki nadir havuzlu otellerden biri. Çocuklarınız havuz keyfini yaşarken sizde Ayvalık'ı keşfe çıkabilirsiniz.
Nevizade Pansiyon Ayvalık
Nevizade Pansiyonda asla bir müşteri gibi hissetmezsiniz. Ev'in sahipleri sizleri bir misafir gibi ağırlar ve yeni dostlar kazanarak ayrılırsınız Ayvalık'dan.
Cunda Adası Yapmadan dönme
AYVALIK
KISA KISA CUNDA
İNTERAKTİF
CUNDA NEREDE
CUNDA RESİMLERİ
CUNDA BLOG'DAN