Cunda butik oteller
Ana Sayfa » Ayvalık » Cunda butik oteller
Yazan-Çizen Cundalı | 1 yorum yapılmışyorum cunda
Üretim Tarihi: Pazartesi, Haziran 16, 2008

Cunda butik oteller

Cunda Adası, Cennetten bir köşe… 5′yıldızlı mekanlarda konaklamanın modasının geçtiği bu günlerde yükselen yeni trend butik otelcilik, butik otelcilik anlayışını Türkiyede belkide en fazla hissedeceğiniz yer Cunda Adası. Öncelikle bölgede yıldızlı tesis bulunmamakta ancak şunu söyleyebilirizki , pansiyon’dan , moteline, restoranından , kafe’sine kadar her tesis butik standartlarda hizmet vermekte. Öyleki rumlardan kalma taş sokaklarda yürürken yorgunluk atmak için girdiğiniz bir kafede yada gecenin yorgunluğunu atmak için kaldığınız otelinizde 5 yıldızlı hizmet alacağınız garanti.

Cunda Adası otelleri, her bütçeye uygun seçenekler sunmakta.Ancak şunuda söylemeliyizki Cunda’nın otel fiyatları bölgeye ve de tüm Türkiye ye kıyasla biraz yüksek. Fiyatların en yüksek olduğu sezon Temmuz ve Ağustos, ancak son yıllarda tatilcilerin yoğun ilgisi nedeniyle Eylül ayı fiyatlarıda yükselmekte.

Tatilseverler tarafından sezon boyunca vede kışın yoğun ilgi gören bu cennet adada rezervasyon yaptırmadan yer bulmanız biraz zor , Cunda Adası butik otel, pansiyon , motel ve diğer seçenekler için; cunda butik oteller    Kimi butik otel adanın merkezinde eski bir rum evinde, kimisi ise denize sıfır konumda modern yapısıyla ağırlamakta misafirlerini. Butik otel standartında hizmet veren bazı otelleri sıralayacak olursak;

Ayvalık Butik Oteller

Ayvalık, deniz, güneş, kum, eğlence… Özgün bir yerde, özgün bir tatile varmısınız?

Tatil yeri seçmek herzaman zor olmuştur. Tatile çok ihtiyacımızı olduğu bu günlerde; yer seçiminden sonraki en zorlu seçim ise kalınacak yer konusunda yapılmaktadır. Şimdi biraz rahatlayın çünkü siz zaten muhteşem geçecek bir tatile ilk adımınızı Ayvalık’ta kalmayı seçerek yaptınız! Geriye kalan tek şey Ayvalıkta kalacağınız oteli belirlemek.

Ayvalıkdaki oteller hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için otelleri inceleyebilirsiniz.

 

Butik Otel Deniz

Butik Otel Ezer

Butik Lale Otel (Bay Nihat)

Mosconisi Butik Otel

 Cunda Adasındaki diğer tüm otel, pansiyon, motel, ve restoranlar için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Cunda Adası


View this Post in: English French Arabic German Greek Japanese Spanish

Facebook'da Paylas

Bakın Millet Neler Demiş?

1 comment
 1. Ayvalik Otelleri
  Temmuz 31, 2008
  sus

  teskler


  View this Comment in: English French Arabic German Greek Japanese Spanish

  Cevap yaz

Söyleyecek birşeylerim var diyorsanız!

Resminizi ekleyin!
Gravatar'a katılın ve burada resiminizde yayınlansın. Hemde Bedava!